Reklamační řád

Reklamační řád

Reklamační řád

1. Vznikne-li na zboží dodaném elektronickým obchodem reklamační důvod, může kupující uplatnit reklamaci e-mailem.

2. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující na e-mailové adrese: info@dezinfekceprovas.cz
Oznámení o vadách musí obsahovat: jméno kupujícího, adresu, telefonní číslo, e-mail (je-li k dispozici), číslo objednávky, podrobný popis a fotografie vady, včetně toho, jak se vada projevuje, případně požadavek na formu vyřízení oprávněné reklamace.  Ve všech případech je třeba předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.

3. Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození vzniklého při přepravě. Pokud je obal poškozen, pak je kupující povinen dále na místě zkontrolovat, zda nedošlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží. 

Upozornění: 
V případě poškození obalu je kupující povinen ihned s dopravcem sepsat protokol o poškození zásilky. Usnadní to další vyřizování reklamace. 

4. Prodávající je povinen informovat kupujícího do tří pracovních dnů po obdržení oznámení o vadách o následném postupu řešení reklamace a oprávněnou reklamaci vyřídit do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží od kupujícího.

5. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkcí a škod vzniklých neodborným používáním, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Na vady tohoto druhu se nevztahuje případná poskytnutá záruka.

 

Souhlas s obchodními podmínkami

Kupující registrací vyslovuje souhlas s obchodními podmínkami provozovatele obchodu a společnosti Axitera s.r.o.  a dává ve smyslu zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho údaje byly zpracovány a uchovány v obchodní databázi provozovatele elektronického obchodu a společnosti Axitera s.r.o. 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Společnost Axitera s.r.o. zpracovává osobní údaje zákazníků pro účely související s plněním smluvních závazků obou smluvních stran, zejména pro účely platného uzavření kupní smlouvy, dodávky objednaného zboží, související fakturace a případného reklamačního řízení.

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu:

* Identifikační a kontaktní údaje zákazníka (jméno, příjmení, obchodní firma, sídlo, doručovací/kontaktní adresa, IČO, e-mail, tel. číslo)

* Údaje o poskytnutých produktech (dodané produkty a fakturace)

Osobní údaje jsou zpracovávány výhradně zaměstnanci společnosti Axitera s.r.o. po dobu trvání smluvního vztahu a následně 10let za účelem povinné archivace dle příslušných právních předpisů.

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení